Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingstijden

Trainingstijden

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SSC'55 JO17-1 18.15 - 19.30
  • Trainingsveld
  • 7
  • -
SSC'55 JO9-1 18.30 - 19.30
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO9-2 18.30 - 19.30
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO12-1 18.30 - 19.30 Colin Heeres, Esther van de Laar
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
SSC'55 MO17-1 18.30 - 19.30
  • Trainingsveld
  • 4
  • -
SSC'55 MO19-1 18.30 - 20.00
  • Trainingsveld
  • 4
  • -
SSC'55 JO16-1 19.30 - 21.00
  • Veld 3
  • 8
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SSC'55 JO8-1 18.15 - 19.15
  • Kunstgrasveld
  • 2
  • -
SSC'55 JO8-2 18.15 - 19.15
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO13-1G 18.15 - 19.30
  • Veld 3
  • 6
  • -
SSC'55 JO10-1 18.30 - 19.30 Karel Timmermans, Dennis Chabot, Coen de Jong
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO10-2 18.30 - 19.30 Mark Broeks, Jorg Verbeek, Matthijs Zandwijk
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO11-1 18.30 - 19.30 Jan Rozenbrand, Job Mordecai
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
SSC'55 1 19.45 - 21.15 Nigel Branderhorst
  • Veld 3
  • 9
  • -
SSC'55 2 19.45 - 21.15 Tonny Coenen
  • Veld 3
  • 8
  • -
SSC'55 VR1 20.00 - 21.30
  • Trainingsveld
  • 4
  • -
SSC'55 VR2 20.00 - 21.30 Niels vd Hoven
  • Trainingsveld
  • 5
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SSC'55 JO9-1 18.30 - 19.30
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO9-2 18.30 - 19.30
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO12-1 18.30 - 19.30 Colin Heeres, Esther van de Laar
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
SSC'55 MO19-1 18.30 - 20.00
  • Trainingsveld
  • 4
  • -
SSC'55 MO17-1 19.00 - 20.30
  • Trainingsveld
  • 4
  • -
SSC'55 JO16-1 19.30 - 21.00
  • Veld 3
  • 8
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SSC'55 JO7-1 18.15 - 19.15
  • Kunstgrasveld
  • 1
  • -
SSC'55 JO8-1 18.15 - 19.15
  • Kunstgrasveld
  • 2
  • -
SSC'55 JO8-2 18.15 - 19.15
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO13-1G 18.15 - 19.30
  • Veld 3
  • 6
  • -
SSC'55 JO17-1 18.15 - 19.30
  • Trainingsveld
  • 7
  • -
SSC'55 JO10-1 18.30 - 19.30 Karel Timmermans, Dennis Chabot, Coen de Jong
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO10-2 18.30 - 19.30 Mark Broeks, Jorg Verbeek, Matthijs Zandwijk
  • Veld 2
  • 2
  • -
SSC'55 JO11-1 18.30 - 19.30 Jan Rozenbrand, Job Mordecai
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
SSC'55 1 19.45 - 21.15 Nigel Branderhorst
  • Veld 3
  • 9
  • -
SSC'55 2 19.45 - 21.15 Tonny Coenen
  • Veld 3
  • 8
  • -
SSC'55 3 20.00 - 21.30
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
SSC'55 4 20.00 - 21.30
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
SSC'55 5 20.00 - 21.30
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
SSC'55 6 20.00 - 21.30
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
SSC'55 VR1 20.00 - 21.30
  • Veld 2
  • 4
  • -
SSC'55 VR2 20.00 - 21.30 Niels vd Hoven
  • Veld 2
  • 5
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!