Nieuwe kledingplan voor alle jeugdleden - De Officiele website van de voetbalclub SSC'55 uit Sprang-Capelle!

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Nieuwe kledingplan voor alle jeugdleden

Nieuwe kledingplan voor alle jeugdleden

4 april 2022 18:00


De kledingcommissie heeft de afgelopen periode hard gewerkt aan het nieuwe kledingplan voor de gehele jeugd. Onlangs werd deze nog uitgebreid gepresenteerd aan de ALV.

Na goedkeuring door de ALV is deze verder in detail uitgewerkt en concreet gemaakt.

Bij een nieuw plan horen ook regels.

Vanaf 2022/2023 gelden een aantal regels, waarvoor wordt verwezen naar het volgende document.

Uitgifte kleding
Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen zal de kledingcommissie de komende periode alvast gaan starten met het uitgeven van de diverse kleding.

De organisatie en planning is in handen van de kledingcommissie. Een hele operatie, dus geef hen de ruimte om dit zorgvuldig uit te voeren.

Leiders worden benaderd
Jeugdtrainers/leiders zullen hiervoor door de kledingcommissie rechtstreeks worden benaderd. Dus je hoeft er niet naar te vragen, heb geduld, je wordt vanzelf geïnformeerd.

Daarnaast zullen er voor enkele teams nog enkele passessies plaatsvinden, zodat we tijdig de juiste maten beschikbaar zullen hebben.

Duurzaam en met structuur 
Wij zijn enorm trots dat we hiermee een belangrijke stap kunnen zetten in het verder verduurzamen en structureren van ons kledingbeleid. Zodat het voor iedereen nog prettiger en duidelijker is.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!